NAŠE VÝROBKY

NAŠE VÝROBKY

Comoda "Copper Dream"

Měď je fascinující materiál. V nás probudila touhu tvořit a použít ji před nedávnem, a výsledkem našich tužeb je komoda “Copper Dream”. Kostra je tvořena z pevné, černě lakované oceli s matnou povrchovou úpravou. Měď je použita jako prvek v bočních výplních. Detail je dotvořen měděnými nýty.

Představujete si, kterou část Vašeho domova by “Copper Dream” ozvláštnila? Volbu Vám ulehčí možnost výběru mezi dvěma výškami odnímatelných nohou. Vysněná komoda tak může být chloubou ve vašem obývacím pokoji a sloužit jako televizní stolek, s vyššími nohami zastane funkci baru a bude střežit vaše tekuté zlato.

Rozměry DxŠxV (cm)
nízká: 157x33x62
vysoká: 157x33x80

Cena na vyžádání

Aromalampa "Galaxy"

Objevte svůj kousek galaxie v měděné misce aromalampy Galaxy. Za doprovodu oblíbené vůně linoucí se z misky se nechte strhnout k hluboké relaxaci a dopřejte si potěšení zaplést se očima s mezihvězdným prachem vesmíru v proměnlivých barvách. Měděná miska je ručně tepaná a každá z nich nese specifické probarvení v různé intenzitě, stejně jako hvězdná soustava. Podnož je zhotovena z lakované oceli v tmavé barvě, a nebude nikterak narušovat chvíle mámení strávené s tímto kouskem osobního vesmíru.

Rozměry:
Průměr misky: 15cm
Výška: 12cm

2 150 Kč

Konferenční stolek "Delight Mango"

Libujte si v organickém tvaru konferenčního stolku Delightful Mango. Podpírají jej tři masivní dubové nohy, které svou robustnost dávají najevo přímo gentlemansky. Jsou ošetřené olejovým mořidlem a vrchní vrstvu tvoří UV stabilní tvrdovosk OSMO vyrobený na přírodní bázi. Barvy v působivých odstínech získala 4mm deska práškovým lakováním, a povyšuje tak elegantní kousek nábytku na velmi odolný stůl, který leccos vydrží. Kompletace konferenčního stolku spočívá v uchycení nohou pomocí jednoho šroubu.

Varianty:
- Šedobéžová a černé nohy. Absolutně neotřelá kombinace, která zacloumá s fádním interiérem.

- Pastelový odstín bledě zelené doplňují nohy v barvě koňaku. Přátelské barvy pomohou vytvořit laskavé prostředí.

- Cementová šeď a nohy v barvě tabáku. Elegantní kombinace s mužským nábojem.

- Šedomodrá barva desky a přírodní nohy. Pozoruhodný kus nábytku v mimořádně klasických barvách.

Rozměry DxŠxV (cm): 112x67x42,5

11 700 Kč

Přesunout se na začátek